Чоловік шльопнув її по сідницях, дівчина скрикнула. Він нахилився і плюнув їй на дупу, потім пальцями розвів їй сідниці, оголивши анус. Здалася маленька рожева дірочка: чоловік плюнув ще раз, цього разу прямо на анус. Рукою розтер плювок, не звертаючи уваги на крики і схлипи дівчини. Тієї ж рукою розстебнув штани, вивільнив член. Він знову стояв. Продовжуючи тримати дівчину за волосся, він праву руку просунув їй під живіт і підняв. - Ні, ні, будь ласка, не треба!, - Просила Оля, але він не слухав. - Я ще незаймана!, - Викрикнув він. - Ось тому я візьму тебе в жопу, - почула вона шепіт чоловіка. - Відпустіть мене, будь ласка! Я нікому й слова не скажу, обіцяю! Я буду мл. . , - Вона не договорила, її фраза перейшла в крик коли чоловік сів навпочіпки і зі всієї сили ввігнав свій пеніс їй в анал, буквально розірвавши його. До її крику болю і жаху додався ще й його крик, крик насолоди, кайфу. Дівчина продовжувала кричати, чоловік же витягнув свій член і увігнав його знову фото з дівчатами в трусиках. Крик повторився. Гвалтівник закрив долонею їй рот.