Відпустивши твій сосок, я подивився на тебе, у твої заплющені очі, вони тільки почали відкриватися як я взяв твої губи своїми, і мій язичок опинився біля тебе ... я почав паморочиться разом з тобою навколо себе, і язичком в тобі також закружляв ... Так ... цей поцілунок ти не забудеш ні коли, я прискорюю обертання, ти майже летиш, я міцно тебе тримаю, і не за що не відпущу тебе, наповнюючи в цей поцілую всього себе без залишку ... Потім я опускаю тебе, і міцно обіймаю, не припиняючи наш поцілунок ... у тебе крутитися голова, мої губки гладять твої губки, потім вони спустилися по підборіддю до шиї ... а все ще тримаючи тебе, правда тепер однією рукою, тому що друга лягла на твій животик, що б проповзти під спідницею, і мої пальчики торкнулися твого лобка ... Твоя голова ще крутиться, але ти відчуваєш як кінчики пальчиків торкають твої половие губки ... тобі на стільки добре ще ні коли не було, твоє затуманене свідомість віддало мені своє тіло ... і мої пальчики акуратно доторкнулися до твого клітора ... Так ... рознеслося в тебе в голові .... А на ружу вийшов стогін ... А потім голі дівчата без нічого я стягнув з тебе спідницю ... Ти стоїш переді мною гола, я жадібно роздивляюся тебе, тебе це бентежить, але пристрасть і бажання, вищі за тебе ... ти допомагаєш роздягнутися мені ... знімаєш з мене сорочку, і притискає до мого оголеного торсу, чувсвуешь його силу і тепло ... Твої пальчики розв'язують мій ремінь .. і стягують з мене штани ... тепер і я без одягу ... і ти ясно бачиш мій потяг до тебе ... Я обіймаю тебе ... мої гарячі губи обпалюють твою шию .. мій член впирається тобі між ніг ... ти його пропускаєш туди ... але не в себе ... мої долоньки пестять твою попку .. дивлячись її .. а іноді я рухаю тазом, і міцно притискаю твою попку до себе .. Ти відчуваєш, як рельєф мого члена, як він гладить твої статеві губки ... Але я беру тебе, і кладу на солому ... Мої губи цілують твої плечі, потім спускаються до грудей, про як божественно я пещу язичком твої соски .. язичком, мнучи і погладжуючи їх ... спускаюся нижче .. твій животик обпекли мої пристрасні поцілунки, а язичок не залишив без уваги пупок ... І провів лінію від нього до клітора ... Та .. ти не помилилася ... я взяв твою попку в руки, і злегка підняв тебе, від чого тобі довелося вигнутися .. моє дихання обволокло твої статеві губки, і вони налилися вологою і бажанням .. я тримаю свої губки від твоїх на стільки близько, що ще трохи я візьму їх .. я хочу їх .. і я зараз візьму їх ... мої слова не залишилися порожніми, і за ними послідувало дію ..