Навколо клітора вона побризкала духами і чарівний запах досяг мого нюху. Моя мова негайно опинилася в заповітному місці. Жана відразу почала подавати ознаки задоволення. Я використовував і пальці, щоб більше порушити її, а мова і губи цілували клітор. Її стогони ставали все голосніше і голосніше, заглушаючи звуки вдаряє об берег хвиль. Вона була такою смачною і так приємно пахла! Я зарився в неї всім особою, а мій язик вже проникав у глиб її тіла. Її соки виявилися незвичайно смачними. Коли я почав пестити її груди, Жана була готова кінчити, goli divchata еротичнифото. Її руки зарилися в мої кучеряве волосся, вона просила не відриватися від клітора, даючи їй можливість закінчити. Одну руку я все-таки залишив на її грудях гратися з соском. Іншою рукою я взяв її попу, підняв ближче до свого обличчя, щоб проникнути мовою глибше. Жана почала бити ногами по піску, я з працею утримував її, щоб вона не скинула мене під час свого оргазму. Скінчивши, вона відповзла від мене. Її ліфчик перекинувся під грудьми. - Роби зі мною все, що захочеш, Паша! - Прошептала вона. Жана виглядала дуже задоволеною. Мій збуджений член відчув повну свободу, коли я зняв штани. Між ніг моєї дівчинки було дуже мокро і приємно. Я провів членом навколо її піхви, обмазуючи його її соками.