При кожному моєму зануренні з її горла виривалися і стогони, і охи, і навіть рики. Її збудження зростала досить швидко (навіть швидше, ніж при звичайному контакті). Мої руки пестили її клітор і статеві губи. Склавши два пальця гвинтом, я з задоволенням занурював їх в піхву. З нього текло, як з крана. Через тонку перегородку, я відчував, як ходить в кишці мій член. Не залишав без уваги і соски грудей. Пальцями іншої руки я їх м'яв і навіть відтягував вниз.  Нарешті дружина різко скрикнула і закінчили. Анус досить сильно, ривками стискав мій член. Мої пальці в піхву також стискало досить сильно. Коли хвиля оргазму спала, дружина взагалі знесиліла і звалилася грудьми на сіно 18 рични дивчата. Уклавши її зручніше на сіно, я підклав під її стегна складене валиком покривало і продовжив руху. Тепер при кожному поштовху мій член глибоко входив в анус. Член роздувся і став як кам'яний. Зробивши ще кілька поштовхів, я з силою загнав член на повну довжину і став кінчати. Я думав, що сперма ніколи не скінчиться, як її було багато.