Дружина застогнала голосніше і прогнулась в попереку. Явних ознак невдоволення вона не проявляла. Я продовжив занурення і головка мого члена проникла всередину повністю. Тепер я зупинився і дав звикнути дружині до члена в попці. Просунувши руку під її стегна, я почав ніжно терти її клітор і статеві губки. Дружина схвально простогнала і послала попкою мені назустріч. Я це сприйняв, як сигнал до дії і продовжив занурення. Міліметр за міліметром я просувався углиб, поки член повністю не поринув у попку.  Я знову зробив перепочинок і оглянув поле дії. Дружина стояла рачки, широко розвівши ноги, спина була прогнута, а на попереку виступили крапельки поту. Взявши її за стегна, я став повільно виймати член. Коли голівка вперлася в сфінктер зсередини, я зупинився і знову занурив член тому великі цицькі велика дупа. Продовжуючи робити такі рухи, я все збільшував їх темп. Досить скоро член ходив в дупі дружини з такою ж частотою, як і в піхві. Тепер я трохи зменшив амплітуду ходіння члена і збільшив силу поштовхів.  Дружина тепер стогнала і подвивала.