Вона тихо застогнала, але продовжувала пестити член. Крему в попці тепер було достатньо. Обидва пальця легко ковзали всередині. Кільце ануса щільно і ніжно стискала їх.  Я витягнув пальці з попки дружини і, поставивши її на рак, увійшов в піхву. Далі почалися наші звичайні відносини. Дружина скрикувала і стогнала. Ми вже звикли, що теща не звертає на нас ніякої уваги. Одного разу вона навіть сказала: 'Робіть, робіть мені онуків. Сіновал ваш безроздільно '. Я щосили орудував членом в піхву, додатково стимулюючи дружину пальцем на клітор. Вона у мене добре збуджується і, незабаром, скінчила з криком і стогоном.  Тепер настала моя черга. Я зробив кілька плавних рухів членом в піхву, заспокоюючи його. Потім витягнув його з піхви і почав рухати голівкою вгору-вниз. Вона ковзала від клітора до ануса і назад. Дружина тихенько стогнала і ледве поводила стегнами. Поступово я став більше часу зупиняти член на анусі і, дочекавшись моменту, взагалі зупинив його на ньому. Гарненько прімеревшісь, я натиснув головкою на сфінктер аніме сексуальні секс. Спочатку вона не хотіла пролазити, але колечко анусу було добре змазане і член знехотя став входити всередину.