Іноді я просто пестив її клітор мовою, а вказівним пальцем рухав в попці. Дружині вже початок подобається цей вид ласк і, тому, я вирішив, що позбавлення її невинності в попці відбудеться на сіннику. Я заздалегідь залучив туди крем.  І на цей раз ми завалилися на сінник і, роздягнувшись, стали пестити один одного. Спочатку ми пестили один одного по черзі, а потім лягли в позу '69 '. Дружина так захопилася моїм членом, що зовсім не помітила, що я на якийсь час відірвався від її промежини і дістав тюбик з кремом. Він був теплий від спеки, яка стояла останні дні. Видавивши трохи крему, я спочатку розмазав його по колечку ануса. Потім, видавивши трохи більше, акуратно вставив палець в анус і почав розмазувати крем всередині. Щоб дружина не помітила моїх маніпуляцій, я знову почав лизати її клітор. Крем був досить жирний і незабаром весь анус був слизьким.  Вказівний палець легко входив всередину. Щоб посилити розтягнення сфінктера, я замінив вказівний палець великим. Незабаром і він став вільно входити. Тепер, видавивши крем на вказівний і середній пальці, я почав вдавлювати їх в анус пози дівчит голих фото. Пальці повільно, але досить легко, увійшли всередину попки дружини.