Ту дівчину, що голили, звуть Катя - її беру я, Артему дістається Юля, яка була в халаті. Федько відводить Лідка в іншу кімнату.  Хоча у Феді дівчинки завжди чисті, огляд завжди необхідний. Відразу можна визначити професійні якості кандидаток. Дівча приймає робочу позу на дивані. До речі лобки у них поголені однаково. Обстеживши пальцями піхву і анус, приступаємо до роботи членами. Дівчатка збуджені і сильно течуть. Міняємо діру. Закінчуємо мінетом. Смокчуть вміло. Вообщем товар хороший.  У мене виникають побоювання за Лідочку. Я йду в сусідню кімнату. Там Федько своєю ковбасою довбає їй анал, то вставляючи то висовуючи. Дірка широко розширилася і вже не закривається. Витягнувши болт, він починає спускати, намагаючись потрапити в отвір. Не дивуюся, що Лідочке це подобається фото красивих дівчат 18 років. Вона стогне, її обличчя сильно розчервонілося. Я знаю це її стан. Мугикаючи собі під ніс облизує стовбур, спускається нижче, заковтує мошонку, мнучи мовою яєчка, потім приймається за анус, розслабляючи язичком м'язи сфінктера.