Коли відрахували, додому не повернулася - побоялася батьків. Довелося заробляти на життя тілом.  * Двері відкрила дівчисько років 17. Вона була в банному халатику, в отвір якого вивалилася об'ємна красива циця. Вона недбало показала пальцем у бік кімнати і сказала, що Федір Михайлович нас очікує. Зайшовши в кімнату ми застали цікаву картинку. На дивані, широко розкинувши ноги, лежала діва, за віком схожа з першою, з промежиною, намазала кремом голі груди товстих жінок. Федько самозабутньо трудився бритвою, вибрівая на лобку якийсь, правильної форми, малюнок. Закінчивши, він відіслав її підмиватися, і, нарешті, відволікся на нас. - Ну, з чим подарували? - Поцікавився він, погляд його при цьому затримався на Лідочке. - Так от, Федя, з'явилася потреба у свіжому м'ясі. А ти, сам розумієш, в цьому ведучий спеціаліст, - відповів я. - Це ви невдало зайшли. У мене зараз всього дві діви. Ви їх бачили. Але вони вміють все і жопи в них розтягнуті - сам працював, - Федя задоволено усміхається. - У нашому положенні вибирати не доводиться. Пропоную по 300 за обидві, - відповідаю я. - Та їм ціна по 500 за штуку. Іди ти в дупу, - невдоволено каже Федько, скоса поглядаючи на Лідочку. - Триста і нашу Лідочку на пробу, але твоїх теж треба оглянути, - парирує я. Федору нічого не залишається і він погоджується.