Лідка з болтом в жопе опиняється в мене на животі. Артем вводить. Починаємо потрапляти в такт, навантажуючи обидві Лідкіни діри. Потім ставимо її на коліна й на лікті і по черзі кінчаємо в піхву. Зі спермою в промежині вона йде підмиватися у ванну.  Об 11:00 призначена зустріч у Феді Моськовіна - великого знавця жіночих пезд і дуп. У Феді був невеликий заповідник, де завжди можна було знайти "вовседирочних" дів, гарненьких і недорогих. Сьогодні вирішуємо взяти з собою Лідочку. Вона повинна сподобається Феді, а нам це на руку.  До речі про Ліді. Її знайшов я. Ми познайомилися в якомусь шинку. Через постійну нестачу коштів вона займалася найдавнішою професією. Для своїх двадцяти років вона була чудово складена: брюнетка, красива об'ємиста груди, пружна попка. У вбиральні цього закладу я вперше і спробував її робочий рот. Вона втратила цноту в 14 років, трахается з двоюрідним 20 річним братиком товсті голі жінки. Після школи поїхала вступати до Пітера. Надійшла на платне відділення. Хотілося красивого життя, грошей не вистачало. Коротше навчання покотилося.