Ритуал ранкового спорожнення сечового міхура проходив для мене буденно і невимушено. Обливаючи стінки унітазу, я думав про майбутній день, який повинен бути багатообіцяючим. Іспуcтів останню краплю з дітородного органу, я попрямував до кімнати, де Артем отримував дозу ранкового мине. Лідочка трудилася самозабутньо, обсмоктуючи член нашого спільного друга. У цьому вона була визнана великим майстром.  Артем почав рясно виливатися на її миле личко, крекчучи від задоволення. Ліда ж намагалася зловити краплі білої рідини, що летять в неї. Подивившись на мене, вона, лежачи на животі, відтягнула гумку боягузів убік і зухвало випнула зад:. Картина треба сказати збудлива. Взявши на пальці трохи сперми Теми, я почав розминати її пружне колечко. Воно поступово піддається, за одним пальцем слідує другий і третій цікаві сексуальні пози дівчат. Лідка стогне і звивається. Пальці замінює мій член, спочатку повільно, потім потихеньку прискорюється. Тема вже теж готовий. Не виймаючи я перевертаюся на спину.