Відразу в мене не вийшло, і мені довелося натиснути сильніше, Лаура закусила нижню губу, у неї виступили сльози, але вона мовчала, не вимовляючи не звуки, поки я не увійшов далі сфінктера. Тільки тепер вона шепнула: 'Почекай!'. Через хвилину м'язи її попки розслабилися, і я зміг увійти в цю прекрасну попку на всю глибину свого члена! Конні вже вляглася під нами і почала своїм ніжним язичком облизувати мої яйця, поки я мав її подружку. Я рухався все нарощуючи і нарощуючи темп, не вірячи, що я займаюся анальним сексом з одного красунею, поки інша працює наді мною язичком. Якщо цей ніжний язичок зникав, то, значить Конні взялася за гладку кицьку Лаури, поки мій поршень ходив в її дупі. Не в кожній порнухи таке побачиш! Ось долонька Конні лягла на мій зад, я відчуваю як її вологий пальчик входить мені в зад, поки я трахаю в задній прохід Лауру! Її попка це пост краса! Така пружна, така ніжна! Раптом, палець Конні входить в мій зад на всю глибину, і - Аааааааааааааааааааа! Я починаю кінчати ... Конні спішно витягує мій член з попки подруги і направляє собі в рот, сподіваючись поживитися. Вона ковтає всю сперму і розпусна облизує губи, дивлячись на мене відео гола маленька дівчина. Лаура піднімається на ноги: - Ну, і як на смак цей жеребець? У той день я дізнався багато нового про язичка, попку і кицьку своїх сусідок. Окзалось, що обидві вони обожнюють секс, коли одну з них мають у задній прохід, а інша може вилизувати піхву подружки і член входить в підставлену попку! Вобщем, знаєте, я так жодного разу ще й не пошкодував, що розлучився!