Але я все ще не вірив, що це виходить зі мною! Поки я стояв як повний ідіот, з стирчить членом. Конні навідалася у ванну і принесла тюбик крему для засмаги. Після цього вона кинула тюбик на ліжко недалеко від Лаури, яка так і стояла, демонструючи мені свою гладко поголену кицьку і легко обертаючи стегнами. Ось Конні опустилася на коліна позаду своєї подруги, однією рукою прочинила вже вологі губки Лаури, і легко початку вставляти в подружку свій пальчик. А я все стояв просреді кімнати, слухаючи стогін Лаури і міцно схопившись за свій член. Але моє заціпеніння минуло, я пересунув журнальний столик з келихами, що стоять на ньому, ближче до стіни. І Лаура тут же встала посеред кімнати 'рак', відкривши мені всю свою красу. Конні натерла маслом мій член, потім щільно схопивши його, потягнула мене ближче до Лаури, яка чекала! Коли красива дівчина схопивши Ваш член направляє його в попку інший красуні, це пост незабутньо дуже великі груди і попки! Я опустився на коліна позаду Лаури, Конні притиснула голівку мого члена до задньої дірочки подружки, і я обережно почав проштовхувати його глибше.