Лаура увійшла всередину і кивнула Конні, кинувши погляд на велику ліжко в спальні. Конні розцвіла в усмішці. Поки все складалося вдало, дівчата не помітили опуклості розміром з великий огірок з пререді моїх шорт ... Але тут Конні брязнула: 'Схоже, у тебе проблеми ... Там, під цими старими шортами ...'. - Про що ти? - Запитав я, намагаючись приховати збентеження. Лаура захихотіла. Сідайте, а я поки приготую содову!, - Нарешті, мені вдалося злиняти на кухню. А скільки ж їм, до речі, років? Може їм ще й пити-то не можна? - Дівчата, а Вам пиво-то давати не небезпечно? Скільки Вам взагалі років? - Це я кричу з кухні. - Мені - 20, - це Конні. А Лаурі - 19. А ти що, зібрався приховувати від нас цей цінний продукт? Між іншим, сам покликав - ми не набивалися! У цей час я, стоячи на кухні намагаюся прилаштувати шорти так, щоб на них не було особливо помітним пагорбів. Однак, мої спроби успіхом не увінчалися. Коли я увійшов у кімнату з двома склянками содової, перше що я почув, було: 'Ага, Лаура, дивися, він думав ми нічого не помітимо!'. - Добре не соромся, покажи нам його! Не за газованою водою ж ми до тебе прийшли! А Лаура встала з дивана, неспішно й еротично стягнула трусики від купальника, потім сперлася руками на ліжко, виставивши свою чарівну попку в повітря, і покликала: 'Досить скромничати! Давай, встав свою штуку мені в попку фото голих велики грудей! 'Я був просто в шоці! Однак, Конні вже зірвала з мене шорти, залишивши в костюмі Адама з випираючими частинами.