Особливо приємно те, що вони частенько ніжаться на сонечку в таких ма-а-аленькие купальниках, і саме в цьому дворику. Я навіть притягнув на кухню крісло, щоб спостерігати за ними. Коли вони починають натирати один одного олією для загару, мені здається що моя ширінка все ж лопне, і мені доведеться назавжди розлучитися з черговими брюками! В один сонячний день в середині липня, одна з моїх сусідок, глянувши в моє вікно, помітила таки мене! Ну що мені залишалося робити - довелося привітно помахати їй, і розкрити вікно. - Привіт!,-Долинуло до мене. - Привіт! Ви, дівчата, не хочете содової? Або пиво? - Давай!, - Трохи не в один голос крикнули красуні. За мить вони вже залишили ковдру на якому лежали і обійшовши будинок стукали в мої двері. Добираючись до дверей, я намагався придумати, що б таке зробити, щоб дівчатка не помітили як у мене стоїть. А оскільки день був дуже жаркий, то крім легких бавовняних шорт на мені нічого не було фото сексуальних еротичних голих чоловіків... А потім вирішив: 'А якого, власне, риса?'. І відкрив двері, впускаючи їх всередину. - Привіт, я - Конні, - сказала та, що по-вище. А це - Лаура. Конні була вищою подружки сантиметра на два-три, і її русяве волосся було більше темного відтінку, ніж у Лаури.